SunM1W-DEVEL uruchomienie

Kącik poświęcony rozwiązaniom AIoT w szczególności 64bitowym RISC-V ze wsparciem AI.
na przykładzie Kendryte K210
Awatar użytkownika
SunRiver
Administrator
Kontakt:

Re: SunM1W-DEVEL uruchomienie

Post autor: SunRiver » 08 wrz 2019, 9:20

mortyr pisze:
07 wrz 2019, 22:28
Dziękuję SunRiver za dobre chęci , ale nie skorzystam idąc za radą kolegi Elvisa popróbuję na PC.
Lutowanie wygląda na skomplikowane dodatkowo K210 wychodzi za drogo do zabawy , która może nie wnieść nic nowego i użytecznego. Dodatkowo jak Sam napisałeś płytka jest mało udana i zawiera błędy, a ja nie jestem dobry w lutowaniu więc lepszym zdecydowanie dla mnie rozwiązaniem będzie PC.
Niema żadnego problemu, PC tez będzie dobry aż za dobry.
Tymczasem lutowanie tylko tak wygląda , ale nic nie jest taki jakim się wydaje do puki nie spróbujesz, w istocie płytka ma jeden błąd, ale nie mylą sie tylko geniusze , geeki i ci co nic nie robią :) Jednakże nie namawiam , każdy świadomie musi wybrać swoją drogę , ja mogę tylko pokazać drzwi
ale to ty musisz chcieć je otworzyć i przez nie przejść :P
l3n1n pisze:
08 wrz 2019, 8:00
A finansowo... gdyby patrzeć z tej strony to nic się nie opłaca robić. Tylko kupować u żółtych braci gotowce. Nauka jest bezcenna.
Dokładnie za wszystko inne zapłacisz kartą MasterCard :P
l3n1n pisze:
08 wrz 2019, 8:00
Elvis jest utalentowanym fachowcem. Ja tylko amatorem nieudolnym amatorem.
Zaiste to prawda co prawisz , ale tylko w kwestii kol. Elvisa , zaś jeśli ty jesteś nieudolnym amatorem jak napisałeś , to mnie wogóle być tu nie
powinno w końcu jestem tylko muzykiem , tez zresztą marnym jak widać :P
.... z każdym bitem serca ....
💫SunDUINO
💦GitHUB
💦Google Drive
💦Sotton

ODPOWIEDZ