Włóczykija przygody czyli Maras na rowerze

Nie samą elektroniką człowiek żyje więc ..... i tu kawałek miejsca na coś innego ...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maras52
Użytkownik
Kontakt:

Włóczykija przygody czyli Maras na rowerze

Post autor: maras52 » 13 paź 2019, 20:04

Pyrsk
"manipulator nożny" = poprawna politycznie nazwa głównej części układu napędowego w rowerze :P

Poza kombinowaniem z kodami kręcę na rowerze (amatorsko-krajoznawczo) ot tak pyk w ciekawe miejsce,albo gdzie mnie korba zakręci ;)
Głównie to zamki, bunkry (choć jak nie ma też jest z... :mrgreen: ), pola, lasy itp itd
Zaczynałem na starym "komunijno-marketowym" żelaznym góralu kupionym za "dwie setki polskich peso" lecz...
► Pokaż Spoiler

...z czasem się wymieniało to i tamto (i tak z 200peso zrobiło się dużo, dużo więcej peso), odmalowało dziada i śmigał dzielnie "Mały kozioł" Widział ci on knedli krainę jak i Hel(l). Z końcówką tegoż sezonu przeszedł na emeryturę. Zastąpił go "Duży kozioł" :lol: także teraz kręcenie na "poziomie" :lol:
► Pokaż Spoiler
Dla tych którzy jeszcze nie wyłączyli, usnęli etc :
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zdravim

Awatar użytkownika
SunRiver
Administrator
Kontakt:

Re: Włóczykija przygody czyli Maras na rowerze

Post autor: SunRiver » 13 paź 2019, 20:18

Super ci powiem , jeszcze jakbyś opisywał trochę miejsca jakby kto chciał się wybrać,
Ja dziś sobie wypoczywałem w Jesenik Lazne - czyli w Priessnitzu , kawka w kawiarni wiedeńskiej
spacerek po parku , i takie tam , taki wypad na parę godzin a mam blisko więc jest girarez :P
.... z każdym bitem serca ....
💫SunDUINO
💦GitHUB
💦Google Drive
💦Sotton

Awatar użytkownika
maras52
Użytkownik
Kontakt:

Re: Włóczykija przygody czyli Maras na rowerze

Post autor: maras52 » 13 paź 2019, 20:27

Chwile temu wrzuciłem całą galerie na imgura bo wsio ma na mordoksiedze wisiało ;) Opisy się pojawią ;)
Zdravim

ODPOWIEDZ