[WEBINAR] System immunity against Electrostatic Discharges (ESD)

Zapowiedzi nowe zestawy , nowe mikrokontrolery itd...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SunRiver
Administrator
Posty: 800
Rejestracja: 08 paź 2017, 11:27
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

[WEBINAR] System immunity against Electrostatic Discharges (ESD)

Post autor: SunRiver » 23 paź 2019, 19:50


ST zaprasza na 60 minutowy Webinar
Wtorek, 05 listopada 2019 | 10:00 CET


Wyładowania elektrostatyczne (ESD) są jedną z głównych przyczyn zwrotu jakości produktów w zastosowaniach elektronicznych. Dowiedz się, jak chronić swój system przed wyładowaniami elektrostatycznymi w środowisku przemysłowym i motoryzacyjnym.
Podczas tego godzinnego seminarium internetowego nauczysz się korzystać z komponentów ochrony ESD ST, aby systemy elektroniczne były bardziej niezawodne i unikały niszczycielskiej ESD.

Systemy elektroniczne mają kilka potencjalnych punktów wejścia, które mogą prowadzić do wyładowań elektrostatycznych (takie jak złącza, anteny, przyciski itp.), A zatem muszą być chronione za pomocą komponentu, który nie wpływa na sygnał lub integralność zasilania systemu.

Zabezpieczenia ST ESD cechują się wysoką wydajnością i pozwalają uniknąć zniszczenia lub osłabienia układów scalonych po wyładowaniu elektrostatycznym. Dzięki zaawansowanej opatentowanej technologii krzemowej i strukturze konstrukcyjnej ST stał się światowym liderem na rynkach ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Elementy ochronne ST są stosowane w głównych urządzeniach OEM Tier 1 i urządzeniach klientów na rynku masowym na całym świecie, osiągając roczną wielkość sprzedaży ponad 6 miliardów sztuk.

Świadomi, że problemy związane z odpornością na zakłócenia elektromagnetyczne są przez większość czasu bardzo trudne do rozwiązania i często rozwiązane po długiej krzywej uczenia się, inżynierowie ST dzielą się swoją wiedzą pochodzącą z praktycznego doświadczenia zdobytego po przeanalizowaniu zabezpieczeń ESD w szerokim zakresie zastosowań (przemysłowych , elektronika samochodowa i osobista) wdrożone przez naszych klientów na całym świecie.

PEŁNE ZAPROSZENIE

Rejestracja

Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny, ale należy zarejestrować się za pośrednictwem my.st.com.
.... z każdym bitem serca ....
💫SunDUINO
💦GitHUB
💦Google Drive
💦Sotton

ODPOWIEDZ